Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

מתכננים טיול מאורגן למרוקו? אז...קצת עלינו

 חשוב שתכירו את מי שמאחוריכם תמיד ומאחורי המיזם לגלות עבורכם חוויה בלתי נשכחת של טיול למרוקו. לצדכם לאורך כל הדרך בהכנות ובתכנון מוקפד ולפניכם לפתוח בפניכם את הדלת למרוקו מבעד לעיניים המקומיות.

שלומי ברק (בן הרוש) -תפעול והדרכה

דור שני לילידי מרוקו, גאה לשאת כפילות זהותית בדומה לשני חדרי הלב. מימין המולדת ישראל, צבר, הפלפל של מלח הארץ. החדר השמאלי מרוקאי נובע מארץ שספגה ורוותה תרבות שממשיכה בישראל לגאות ולפעום. מורשת יהודית ציונית שהזינה את תקומת המדינה כנדבך חשוב ביצירה וברוח. דובר השפה, מעורה בהוויה ורואה כייעוד את הנחלת המורשת ותרבותה. עבורכם, הגשר עליו תפסעו בין העולמות, כדי שתוכלו לראות את מרוקו מבעד העיניים שלי ושל המקומיים. המסע במרוקו מעבר לערים, שווקים, כפרים, נופים והיסטוריה, הוא מסע ומעוף אל תרבות עשירה של יצירה רוחנית יהודית. יצירה שלא זכתה לחשיפה הראויה לה, המחקרים ששפכו אור, יהיו עמוד האש שלאורו נמריא יחד. בתום החוויה, בנחיתה, מובטח לכם שתקחו איתכם "צידה לדרך" משהו מאיתנו שילווה אתכם. 

הטיולים במרוקו

מרוקו היא ענקית בגודלה 710,850 ק"מ מרובע, מגוונת מאוד בנופיה, מרקם אוכלוסייתה, עריה ומורשתה התרבותית. הדרך המומלצת היא לחלק את מרוקו לפחות לשני מסעות. להתמקד באזורים ספציפיים ולהשאיר טעם טוב למסע נוסף. המרחקים העצומים שבין היעדים המתויירים והרצון להספיק כמה שיותר, כדי לעשות ✓ והתוצאה זמני נסיעות מתישים.  הפקת הלקחים מהטיולים המסורתיים שאורגנו במשך שנים היא ש"תפסת מרובה לא תפסת". הטיולים הנפוצים של 12-14 יום המקיפים את מרוקו היו "טיולי טעימות" תיירותיות. הטיולים הנפוצים לא העבירו את עוצמת החוויה של המסע במרוקו וחשיבה מחודשת מעוררת שמותירה רושם וצימאון להכיר את התרבות העשירה שיש למרוקו להציע. בראייה מקצועית שלנו, לאחר הפקת לקחים ממאות טיולים. במרוקו במיוחד, מעבר ליעדים הפופולריים, מסתתרים שכיות חמדה, פנינים, מקומות בהם ניתן לחוות את מרוקו האמיתית, ללא הניכור שבטיול אורבני ביעדים תיירותיים ממוסחרים.

מי הלקוחות שלנו

גיאוגרפי תרבותי

לקוחות המעוניינים לגלות את מרוקו במסע מרתק גיאוגרפי תרבותי. התמקדות בחבל ארץ, כפרים נידחים, עמקים רוויים באושר, מפגש עם תרבויות מקומיות, אוכלוסייה שקפאה הרחק משיני הזמן. לקוחותינו מעוניינים לחוות נופים פראיים שיופיים האקזוטי יאתגר כל חיישן של מצלמה. מסלולי טיול שנבחרו על ידנו בקפידה.

קבוצות סגורות

קבוצות שנתפור עבורם את הטיול בהתאם לדרישותיהם עם ההמלצות שלנו. החליפות שלנו כ"חייטים מומחים" tailor made. 

טיולים עבור דור שני ושלישי שמעוניינים לגעת בהיסטוריה המשפחתית.

קבוצות מטיילים לגיבוש אתגרי.

טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית במרוקו  

מרוקו, היעד המועדף לטיולי ג'יפים. מסלול הכולל את הרי האטלס, האנטי אטלס והסהרה. טיולי ג'יפים אפשר לעצום את העיניים ולדמין את כל החושים פועלים. כיצד הריאות מתרחבות מאספקת אויר צח מדרכים נסתרות ללא עומס תחבורתי, העיניים רוויות בטבע פראי במלוא גווני הספקטרום, האף גדוש בניחוחות של עפר צחיח ורגבי אדמה רוווים במים, ניחוח קפה מהביל על גזייה או רמץ גחלים, האוזניים מוחרשות מהמיית החי הנסתר ובעיקר מה"חפירות" של החברים למסע, המישוש עובד שעות נוספות בחטיפים הקלקות על צילומים וגם בתפעול הנסיעה. אולם, את המרכז תופס הלב הנטען באנרגיות, כמו דפיברילטור, עשרות וואטים שמאתחלים אותו מחדש restart מטרדות היום יום מפנים מקום להכלה אינסופית בעתיד.

טיולי בוטיק במרוקו

לקוחות שמעוניינים בטיול בוטיק פרטי, מפנק, אישי עם צוות הפקה מקומי שנבחר בקפידה.

המכנה המשותף של לקוחותנו כולם מעוניינים במסע של היכרות עם מרוקו הגאוגרפית והתרבות העשירה של היצירה במרוקו. החוויה מבטיחה שתחזרו עם ראיית עולם שונה.